Król Lew-dołącz do nas!

Zapraszamy na forum! Pamiętaj-jesteśmy i zawsze będziemy jedno!


#1 2012-01-21 22:18:57

 Malkia

Nowy użytkownik

Skąd: Katowice
Zarejestrowany: 2012-01-21
Posty: 3
Punktów :   

Malkia

A czymże byłaby historia bez wpadek?

A gdzie ja mogłam się urodzić? Na Lwiej Ziemi, rzecz jasna! Jestem córą Kovu i Kiary, zostałem wygnana za "spiskowanie" przeciw władzy. No, bo co? Jej siostra miała dostać władzę tylko dla tego ,bo urodziła się pierwsza? Wolne żarty. Więc pewnego dnia, umówiona z hienami, zaprowadziła tam siostrę. Wmówiła jej jakąś wymówkę o rodzicach i wyskoczyła czym prędzej z wąwozu. Stając przy krawędzi, dałam znak. Hieny zaczęły napędzać stado gnu ,by te wbiegło do wąwozu. Szło jak po maśle. Pobiegła po rodziców, a tamci jak małe dzieci uwierzyły w jej bajeczkę. Razem pobiegli do owego miejsca. Samica ledwo utrzymywała się przy ściance. Powoli zjeżdżała w dół. Malkia zachichotała cicho, co zauważyła Kiara. Kovu rzucił się na ratunek ukochanej córki. Obydwoje powoli zjeżdżali ze ściany, lecz ojciec odrzucił mą siostrę na ściankę obok i sam tam wskoczył. Można się łatwo domyślić ,że siorka wszystko obgadała z rodzicami i wszystko wzięła d[cenzura]a. Zostałam wygnana i teraz siedzę na ZZ.

Offline

 

#2 2012-01-22 22:02:03

Setene

Administrator

Zarejestrowany: 2011-12-27
Posty: 29
Punktów :   

Re: Malkia

Witaj Malkia Miło mi Ciebie poznać. Chcesz być adminiem, lub modem?

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.worldofnaruto-ots.pun.pl www.lksmordarka.pun.pl www.pokemonpbf.pun.pl www.kraby.pun.pl www.dmc.pun.pl